Regulamin

Warunki zakupów w sklepie internetowym
I Informacje ogólne

Sklep internetowy działający pod adresem www.olsifood.pl prowadzony jest przez:

Indywidualna działalność gospodarcza Olga Sikorskaya

ADRES SIEDZIBY: UL.MRAGOWSKA 86/2, 54-111 WROCŁAW

NIP/REGON: 8943191756/522674160

e-mail: info@olsifood.pl

  • Numer rachunku   06 1140 2004 0000 3302 8266 0727 zł

     
  • Numer rachunku IBAN   PL06 1140 2004 0000 3302 8266 0727 zł

  • Numer BIC   BREXPLPWMBK

II Zasady zakupów

1. Do korzystania ze strony sklepu niezbędny jest komputer lub inne urządzenie z dostępem do sieci Internet i przeglądarką internetową obsługującą JavaScript oraz pliki cookies, takie jak  Mozilla Firefox, Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer.

2. Kupujący mogą skorzystać ze sklepu olsifood.pl w celu złożenia zamówienia na towary firmy. Po złożeniu zamówienia kupujący otrzymuje e-mailem informację, że sklep go otrzymał. Dalsza komunikacja może odbywać się drogą e-mailową lub telefoniczną pod numer wskazany podczas wprowadzania danych kontaktowych.

3. Umowa kupna zawierana jest pomiędzy Kupującym a sklepem internetowym www.olsifood.pl poprzez dostarczenie Kupującemu dowodu zakupu.

4. Miejscem świadczenia usług związanych z zakupem towaru w serwisie www.olsifood.pl jest adres dostawy wskazany w przypadku przez Klienta lub w punkcie sprzedaży  przy ul. Mragowska 86/2, 54-111, Wrocław, jeśli Klient zdecyduje się odebrać towar osobiście.

5. Wszystkie ceny podane są w PLN i zawierają podatek VAT.

6. Klient ponosi koszty dostawy towaru zgodnie z cennikiem dostaw dostępnym na stronie www.olsifood.pl
Koszt dostawy towaru do 30 kg to 20 zł
W przypadku paczki powyżej 30 kg koszt dostawy ustalany jest indywidualnie.

7. Towary umieszczone na stronie www.olsifood.pl przed godziną 12.00 wysyłane są następnego dnia roboczego, w miarę dostępności w magazynie produkcyjnym, a dostarczane przez firmę DPD lub InPost w następnym dniu roboczym. Realizacja zamówień na towary, których aktualnie nie ma na stanie, jest uzgadniana z klientem drogą mailową lub telefoniczną.

8. Zamówienia realizowane są w każdy dzień roboczy. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć kupującemu towar zgodnie z zamówieniem w terminie nie dłuższym niż 14 dni. W przypadku zaistnienia okoliczności uniemożliwiających pełną lub częściową realizację zamówienia, sprzedawca skontaktuje się z kupującym w celu pokojowego załatwienia sprawy.

9. Odbiór zamówień – Po wcześniejszym uzgodnieniu. Zamówienie można odebrać pod wskazanym adresem : ul. Mragowska 86/2, 54-111, Wrocław

III Płatności

Kupujący może wybrać następujące formy płatności za zamówiony towar:
– świadczone przez usługę Paynow
– przelewem na konto bankowe:
JDG Olga Sikorskaya
Nr R-ku: PL06 1140 2004 0000 3302 8266 0727 zł

z numerem seryjnym w tytule.

W przypadku płatności przelewem realizacja zamówienia następuje po poprawnej autoryzacji transakcji przez system bankowy.

IV. Wypowiedzenie umowy
Zgodnie z prawem kupujący może zwrócić tylko te towary zakupione przez Internet, bez podania przyczyny, które pozostały nienaruszone i bezpieczne oraz posiadają oryginalną prezentację. W tym celu Kupujący musi skontaktować się ze sprzedawcą drogą mailową i otrzymać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży, a następnie samodzielnie odesłać bezpiecznie pod wskazany poniżej adres. Klient ponosi koszty przesyłki zwrotu.  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem obchodzenia się z nim w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Jednak prawodawstwo przewiduje również wyjątki od prawa do rezygnacji z umowy zawieranej na odległość, takie jak dostawa towarów wyprodukowanych zgodnie ze specyfikacjami konsumentów lub wyraźnie spersonalizowanych; dostawy towarów szybko psujących się lub mających krótki termin przydatności do użycia, towarów w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względów zdrowotnych lub higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
Uwaga! Wszystkie zwroty należy przesyłać na następujący adres:
JDG Olga Sikorskaya
ul. Mragowska 86/2, 54-111, Wrocław

V Reklamacja i gwarancja

1. Sprzedawca jest zobowiązany do dostarczenia towaru bez wad. Reklamacje przyjmowane są wyłącznie drogą mailową na adres info@olsifood.pl. W przypadku reklamacji szczegółowo opisz problem, nasza firma dołoży wszelkich starań, aby wszelkie roszczenia zostały uregulowane na korzyść klienta. Procedura reklamacyjna ustalana jest z klientem indywidualnie.

2. Roszczenia gwarancyjne można zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail info@olsifood.pl.  opisać  w wiadomości e-mail szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji ) 

3. Odeślij produkt, który chcesz zareklamować. Adres do wysyłki : ul. Mragowska, 86/2, 54-111, Wrocław. Koszt wysyłki jest po stronie klienta, nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

4. W ciągu 10 dni roboczych od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

5. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, możemy: przesłać nowy towar lub zwrócić pieniądze.

6. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona negatywnie, przekażemy Ci uzasadnienie podjętej decyzji.

VI Prawa autorskie

Kopiowanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych plików graficznych zamieszczonych w serwisie olsifood.pl bez pisemnej zgody właściciela w jakiejkolwiek formie jest zabronione.

VII Postanowienia końcowe

1. Wszystkie informacje o właściwościach technicznych produktu zaczerpnięto z materiałów opublikowanych przez producentów.

2. Składając zamówienie, klient akceptuje powyższe zasady.

3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy prawa polskiego.

Shopping Cart